О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 3 января 2024 года № 77 "О бюджете села Буревестник Наурзумского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 20 марта 2024 года № 99. Прекращено действие в связи с истечением срока
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Буревестник Наурзумского района на 2024-2026 годы" от 3 января 2024 года № 77 (опубликовано 15 января 2024 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191964) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет села Буревестник на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 46200,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10565,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35635,0 тысяч тенге;
2) затраты – 87442,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -41242,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41242,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41242,0 тысяч тенге;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

Мәслихаттың 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 77 "Науырзым ауданының Буревестник ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 99 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының Буревестник ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 77 шешіміне (2024 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191964 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Буревестник ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46200,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 10565,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 35635,0 мың теңге;
2) шығындар – 87442,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -41242,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41242,0 мың теңге;
Бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 41242,0 мың тенге;
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының