О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 3 января 2024 года № 80 "О бюджете села Кожа Наурзумского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 31 мая 2024 года № 120. Прекращено действие в связи с истечением срока
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Кожа Наурзумского района на 2024-2026 годы" от 3 января 2024 года № 80 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Кожа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 34648,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1161,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33487,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36948,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2300,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2300,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2300,0 тысяч тенге.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

Мәслихаттың 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 80 "Науырзым ауданы Қожа ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 31 мамырдағы № 120 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы Қожа ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 80 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қожа ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34648,0 мың теңге:
салықтық түсімдер бойынша – 1161,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 33487,0 мың теңге;
2) шығындар – 36948,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2300,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2300,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2300,0 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының