О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 3 января 2024 года № 81 "О бюджете села Раздольное Наурзумского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 16 октября 2024 года № 144. Прекращено действие в связи с истечением срока
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Раздольное Наурзумского района на 2024-2026 годы" от 3 января 2024 года № 81 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Раздольное на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41828,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 807,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 41021,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44748,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2920,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2920,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 81 "Науырзым ауданы Раздольное ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 16 қазандағы № 144 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы Раздольное ауылы 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 81 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Раздольное ауылы 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41828,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 807,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 41021,0 мың теңге;
2) шығындар – 44748,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2920,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2920,0 мың теңге;