Об отмене решения № 9 от 21 мая 2024 года "Об установлении публичного сервитута государственному коммунальному предприятию "Тобол" на праве хозяйственного ведения акимата района Беимбета Майлина"
Решение акима поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области от 28 октября 2024 года № 13
В соответствии пункта 3 статьи 65 "О правовых актах Республики Казахстан", подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заявления "Государственного коммунального предприятия "Тобол" на праве хозяйственного ведения акимата района Беимбета Майлина" № 01-39/239 от 21 октября 2024 года, аким поселка Тобол РЕШИЛ:
отменить решение № 9 от 21 мая 2024 года об установлении публичного сервитута "Государственного коммунального предприятия "Тобол" на праве хозяйственного ведения акимата района Беимбета Майлина".
А. Бердалинов

"Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тобыл" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына жария сервитут белгілеу туралы" 2024 жылғы 21 мамырдағы № 9 шешімінің күшін жою туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кенті әкімінің 2024 жылғы 28 қазандағы № 13 шешімі
"Қазақстан Республикасының құқықтық актілері туралы" 65-бабының 3-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына, "Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тобыл" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының 2024 жылғы 21 қазандағы № 01-39/239 өтінішіне сәйкес Тобыл кентінің әкімі ШЕШТІ:
"Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тобыл" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына жария сервитут белгілеу туралы" 2024 жылғы 21 мамырдағы № 9 шешімінің күші жойылсын.
А. Бердалинов