О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2023 года № 76 "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28 марта 2024 года № 92
Маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 76 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 012,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 56 299,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 750,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 56 963,0 тысяч тенге;
2) затраты – 116 320,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 308,2,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 308,2 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 071,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 645,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 45 426,0 тысяч тенге;
2) затраты – 60 382,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 311,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 311,4 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 468,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 385,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 76 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 92 шешімі
Аудан мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 76 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 012,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 56 299,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 750,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 56 963,0 мың теңге;
2) шығындар – 116 320,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 308,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 308,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Асенкритов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 071,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 645,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 45 426,0 мың теңге;
2) шығындар – 60 382,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 311,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 311,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Калинин ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 468,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 385,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;