О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 70 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 21 июня 2024 года № 108
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 70 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 996 941,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 658 112,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 43 415,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 50 472,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 244 942,8 тысяч тенге;
2) затраты – 8 018 509,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 867,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 129 220,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 105 353,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 84 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -129 435,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 129 435,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Беимбета Майлина на 2024 год в сумме 47 011,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Мартин Д.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов акимата района Беимбета
Майлина"
_____________________ В. Ересько
"21" июня 2024 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 июня 2024 года
№ 108
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 70 "Бейімбет Майлин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2024 жылғы 21 маусымдағы № 108 шешімі
Бейімбет Майлин ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоксандағы № 70 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 996 941,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 658 112,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 43 415,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер бойынша – 50 472,0 мың теңге;
трасферттердің түсімдері бойынша – 4 244 942,8 мың теңге;
2) шығындар – 8 018 509,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 23 867,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 129 220,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 105 353,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 84 000,0 мың теңге,
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -129 435,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 129 435,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Бейімбет Майлин ауданы жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 47 011,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төрағасы Мартин Д.А.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Бейімбет Майлин ауданы
әкімдігінің экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
____________________ В. Ересько
2024 жылғы "21" маусым
Мәслихаттың
2024 жылғы 21 маусымдағы
№ 108 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

877 489,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
93 314,0
1
Сельское хозяйство
42 005,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
42 005,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
42 005,0
6
Земельные отношения
27 733,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27 733,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
24 922,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 811,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
23 576,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23 576,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
23 576,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
73 113,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
73 113,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
73 113,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
54 848,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
18 265,0
12
Транспорт и коммуникации
1 442 216,5
1
Автомобильный транспорт
1 428 449,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 428 449,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
64 040,7
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
130 068,6
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 234 340,2
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
13 767,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 767,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

877 489,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
93 314,0
1
Ауыл шаруашылығы
42 005,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
42 005,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 005,0
6
Жер қатынастары
27 733,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27 733,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 922,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 811,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
23 576,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23 576,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
23 576,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
73 113,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
73 113,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
73 113,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
54 848,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
18 265,0
12
Көлiк және коммуникация
1 442 216,5
1
Автомобиль көлiгi
1 428 449,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 428 449,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
64 040,7
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
130 068,6
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1 234 340,2
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
13 767,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 767,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау