О внесении изменений в решение Узункольского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 62 "О районном бюджете Узункольского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 13 февраля 2024 года № 72
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата Костанайской области "О районном бюджете Узункольского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 62 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 627 861,5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 518 539,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 144 215,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 894,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 951 213,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 712 812,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 475,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 40 612,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 137,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 94 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -199 925,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 199 925,6 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 166 907,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Узункольского районного маслихата Н. Булатов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
_______________ А. Лагушина
"13" февраля 2024 года
Приложение
к решению маслихата
от "13" февраля 2024 года
№ 72
Приложение 1
к решению маслихата

Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 62 "Ұзынкөл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 13 ақпандағы № 72 шешімі
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 62 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 627 861,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 518 539,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 144 215,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 13 894,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 951 213,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 712 812,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 20 475,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 40 612,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 20 137,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 94 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -199 925,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 199 925,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 166 907,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының төрағасы Н. Булатов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ А. Лагушина
2024 жылғы "13" ақпандағы
Мәслихаттың
2024 жылғы "13" ақпандағы
№ 72 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың