Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды по Павлодарской области
Решение Павлодарского областного маслихата от 8 августа 2024 года № 140/15
В соответствии с пунктом 4 статьи 37 Экологического Кодекса Республики Казахстан Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить целевые показатели качества окружающей среды по Павлодарской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата И. Теренченко
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
от 8 августа 2024 года

Павлодар облысы бойынша қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2024 жылғы 8 тамыздағы № 140/15 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 37-бабы 4-тармағына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы бойынша қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы И. Теренченко
Павлодар облыстық
мәслихатының 2024 жылғы
8 тамыздағы

№ 140/15
Целевые показатели качества окружающей среды по Павлодарской области
Объект исследований
Определяемый компонент
Исходное значение
(2023 год)
Через 3 года (2026 год)
Через 5 лет
(2028 год)
Совокупный объем выбросов загрязняющих веществ в атмосферный воздух, тыс.тонн/год
Павлодарская область
Предприятия, подлежащие нормированию выбросов в атмосферный воздух
Валовый объем выбросов загрязняющих веществ в атмосферный воздух, тыс.тонн/год

№ 140/15 шешiмiне
қосымша
Павлодар облысы бойынша қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштері
Зерттеу нысаны
Анықталатын компонент
Бастапқы мағынасы
(2023 жыл)
3 жылдан кейін
(2026 жыл)
5 жылдан кейін
(2028 жыл)
Атмосфералық ауаға ластаушы заттар шығарындыларының жиынтық көлемі, жылына мың тонна
Павлодар облысы
Атмосфералық ауаға шығарындыларды нормалауға жататын кәсіпорындар
Атмосфералық ауаға ластаушы заттар шығарындыларының жалпы көлемі, жылына мың тонна