О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 104/11 "О Павлодарском городском бюджете на 2024 – 2026 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 27 марта 2024 года № 129/15
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2024 – 2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 104/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191126) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 232 909 625 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 208 890 889 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 417 902 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 8 184 095 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 416 739 тысяча тенге;
2) затраты – 231 131 901 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 3 250 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – 3 250 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 631 559 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 631 559 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 149 415 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 1 149 415 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города в следующих объемах:
282 610 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог поселка Атамекен, сел Павлодарское и Мойылды;
363 347 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов сел Мойылды, Жетекши и Павлодарское, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
8 826 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых организаций физической культуры и спорта села Жетекши и поселка Атамекен;
99 232 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов сел Мойылды, Жетекши и Павлодарское, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
60 608 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог сел Мойылды и Жетекши;
44 040 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственных организаций физической культуры и спорта поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;

Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 104/11 "2024 - 2026 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 129/15 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2024 - 2026 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 104/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191126 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 232 909 625 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 208 890 889 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 417 902 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 184 095 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 416 739 мың теңге;
2) шығындар – 231 131 901 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 3 250 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 250 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 631 559 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 631 559 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 149 415 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 1 149 415 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде қала кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеттеріне Павлодар қалалық бюджетінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде көзделгені ескерілсін:
Атамекен кентінің, Павлодар және Мойылды ауылдарының автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 282 610 мың теңге:
Мойылды, Жетекші және Павлодар ауылдарының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға – 363 347 мың теңге;
Жетекші ауылының және Атамекен кентінің жаңадан іске қосылатын дене шынықтыру және спорт ұйымдарын ұстауға – 8 826 мың теңге;
Мойылды, Жетекші және Павлодар ауылдары, Атамекен кенті және Кенжекөл ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға – 99 232 мың теңге;
Мойылды және Жетекші ауылдарындағы автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 60 608 мың теңге;
Атамекен кенті мен Кенжекөл ауылдық округінің ведомствоға бағынысты дене шынықтыру және спорт ұйымдарының күрделі шығыстарына – 44 040 мың теңге;

36 200 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов сел Павлодарское, Мойылды и Жетекши;
20 300 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов села Павлодарское;
7 000 тысяч тенге – на содержание государственного органа села Павлодарское.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить на 2024 год резерв местного исполнительного органа города Павлодара в сумме 887 936 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.

Павлодар, Мойылды және Жетекші ауылдары мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына – 36 200 мың теңге;
Павлодар ауылы елді мекендерінің санитариялық тазалығын қамтамасыз етуге – 20 300 мың теңге;
Павлодар ауылының мемлекеттік органын ұстауға – 7 000 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 2024 жылға 887 936 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.