О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 28 декабря 2023 года № 113/12 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2024 – 2026 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 9 августа 2024 года № 165/19
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2024 – 2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 113/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191438) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Атамекен на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 644 911 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 884 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 524 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 609 503 тысяч тенге;
2) затраты – 652 198 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 287 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 287 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 542 252 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40 661 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 306 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 74 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 501 211 тысяча тенге;
2) затраты – 546 457 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 205 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 205 тысяч тенге .";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 570 451 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 005 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 536 446 тысяч тенге;
2) затраты – 571 547 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 096 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 096 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 113/12 "2024 – 2026 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 9 тамыздағы № 165/19 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2024 – 2026 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 113/12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191438 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Атамекен кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 644 911 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 884 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 524 мың теңге;
трансферттер түсімі – 609 503 мың теңге;
2) шығындар – 652 198 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 287 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 287 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 542 252 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 40 661 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 306 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 74 мың теңге;
трансферттер түсімі – 501 211 мың теңге;
2) шығындар – 546 457 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 205 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 205 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 570 451 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 005 мың теңге;
трансферттер түсімі – 536 446 мың теңге;
2) шығындар – 571 547 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 096 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 096 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Утвердить бюджет села Жетекши на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 302 533 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 550 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 66 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 287 917 тысяч тенге;
2) затраты – 304 797 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 264 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 264 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Мойылды на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 272 405 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 298 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 395 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 264 712 тысяч тенге;
2) затраты – 272 411 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 тысяч тенге.";

"4. 2024 – 2026 жылдарға арналған Жетекші ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 302 533 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66 мың теңге;
трансферттер түсімі – 287 917 мың теңге;
2) шығындар – 304 797 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 264 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 264 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 – 2026 жылдарға арналған Мойылды ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 272 405 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 395 мың теңге;
трансферттер түсімі – 264 712 мың теңге;
2) шығындар – 272 411 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 мың теңге.";