Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение и.о. акима города Аксу Павлодарской области от 7 октября 2024 года № 9
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240, на основании протокола экстренного заседания городской комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 2 октября 2024 года № 6 РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характер местного масштаба на территории города Аксу.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Аксу Тлявкаева Р.И.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Аксу М. Зенов

Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің м.а. 2024 жылғы 7 қазандағы № 9 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрі міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларлардың сипаттамасын белгілеу туралы" № 240 бұйрығына сәйкес, төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі қалалық комиссияның 2024 жылғы 2 қазандағы № 6 щұғыл орысының хаттамасы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақсу қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Р.И. Тлявкаев тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімінің міндетін атқарушысы М. Зенов