Об отмене некоторых решений акима города Экибастуза
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 31 мая 2024 года № 7
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законами Республики Казахстан "О правовых актах", "О гражданской защите", на основании протокола очередного заседания городской комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуации города Экибастуза от 18 марта 2024 года № 4, РЕШИЛ:
1. Отменить некоторые решения акима города Экибастуза согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуз А. Бейсекин
Приложение
к решению акима
города Экибастуза
от "31" мая 2024 года
№ 7
Перечень решений акима города Экибастуза, подлежащих отмене
1. Решение акима города Экибастуза от 28 апреля 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера объектового масштаба".
2. Решение акима города Экибастуза от 23 ноября 2023 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
3. Решение акима города Экибастуза от 26 февраля 2024 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба".

Екібастұз қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2024 жылғы 31 мамырдағы № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы", "Азаматтық қорғау туралы" Заңдарына сәйкес, Екібастұз қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі қалалық комиссиясының кезекті отырысының 2024 жылғы 18 наурыздағы № 4 хаттамасы негізінде, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫМ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Екібастұз қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин
Екібастұз қаласы
әкімінің 2024 жылғы
"31" мамыр № 7
шешіміне қосымша
Екібастұз қаласы әкімінің күшін жоюға жататын шешімдерінің тізбесі
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2 "Объектілік масштабтағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімі.
2. Екібастұз қаласы әкімінің 2023 жылғы 23 қарашадағы № 4 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімі.
3. Екібастұз қаласы әкімінің 2024 жылғы 26 ақпандағы № 1 "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімі.