О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 21 декабря 2023 года № 102/12 "Об Экибастузском городском бюджете на 2024 - 2026 годы"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 6 февраля 2024 года № 117/15
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата "Об Экибастузском городском бюджете на 2024-2026 годы" от 21 декабря 2023 года № 102/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 190442) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Экибастузский городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 48 764 768 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления - 32 610 205 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 193 808 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 558 652 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 15 402 103 тысячи тенге;
2) затраты - 49 054 332 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 459 392 тысячи тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 835 809 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 376 417 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов - равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -748 956 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 748 956 тысяч тенге.";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета.

Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы "2024 - 2026 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" № 102/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 6 ақпандағы № 117/15 шешімі
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" № 102/12 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 190442 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 48 764 768 мың теңге;
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 32 610 205 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 193 808 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 558 652 мың теңге;
трансферттер түсімі - 15 402 103 мың теңге;
2) шығындар - 49 054 332 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 459 392 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 835 809 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 376 417 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -748 956 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 748 956 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.