О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 111/14 "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2024 - 2026 годы"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 21 августа 2024 года № 175/21
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастузана 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 111/14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 190947) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Солнечный на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 254 699 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 109 465 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 842 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 144 392 тысяч тенге;
2) затраты – 261 217 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 518 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 518 тысяч тенге.
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет поселка Шидерты на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 249 100 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 887 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 82 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 228 131 тысячи тенге;
2) затраты – 249 341 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -241 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 241 тысяча тенге.
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 111/14 "2024 - 2026 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 21 тамыздағы № 175/21 шешімі
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІM ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 111/14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 190947 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 254 699 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 109 465 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 842 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 144 392 мың теңге;
2) шығындар – 261 217 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 518 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 518 мың теңге.
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 249 100 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 887 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 82 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 228 131 мың теңге;
2) шығындар – 249 341 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 241 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 241 мың теңге.
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 209 970 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 507 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 206 463 тысяч тенге;
2) затраты – 210 023 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -53 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 тысячи тенге.
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
4. Утвердить бюджет Байетского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 681 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 850 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 56 831 тысячи тенге;
2) затраты – 60 910 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -229 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 229 тысяч тенге.
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 543 206 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 661 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 531 545 тысячи тенге;
2) затраты – 544 001 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;

3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 209 970 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 206 463 мың теңге;
2) шығындар – 210 023 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -53 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 мың теңге.
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
4. 2024 – 2026 жылдарға арналған Бәйет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 681 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 850 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 56 831 мың теңге;
2) шығындар – 60 910 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 229 мың теңге.
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
5. 2024 – 2026 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 543 206 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 661 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 531 545 мың теңге;
2) шығындар – 544 001 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;

4 500
на благоустройство населенных пунктов
67 775
дополнительно на оплату коммунальных услуг (электроснабжение)
4 765
1.2
Бюджету поселка Шидерты:
118 202
на установку мини футбольного поля и детской игровой площадки в поселке Шидерты
9 865
на благоустройство населенных пунктов
6 002
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
130
на обеспечение санитарии населенных пунктов
44 265
на обеспечение адаптации маломобильных групп населения
5 000
на оплату труда внештатных работников
1 234
на капитальный ремонт здания аппарата акима п.Шидерты
43 290
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог
2 729
дополнительно на оплату коммунальных услуг (электроснабжение)
5 687
1.3
Бюджету Аккольскому сельскому округу:
145 004
на установку детской игровой площадки в селе Акколь
6 590
на освещение улиц населенных пунктов Аккольского сельского округа
4 617
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
85
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог
133 712
1.4
Бюджету Байетскому сельскому округу:
11 272
на обеспечение санитарии населенных пунктов села Байет
4 000
на освещение улиц населенных пунктов села Байет
4 638
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог села Атыгай
2 500
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
104
дополнительно на оплату коммунальных услуг (электроснабжение здание акимата)
30
1.5
Бюджету Железнодорожному сельскому округу:
465 759
на текущий ремонт мини футбольного поля в селе Кулаколь и селе Кудайколь
8 580
на освещение улиц населенных пунктов
3 494
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
77
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог
453 608
1.6
Бюджету Қояндинскому сельскому округу:
15 865
на освещение улиц населенных пунктов Қоянды
13 567
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

4 500
елді мекендерді абаттандыруға
67 775
коммуналдық қызметтері үшін қосымша төлем (электрмен жабдықтау)
4 765
1.2
Шідерті поселкесі бюджетіне:
118 202
Шідерті поселкесінде шағын футбол алаңын және балалар ойын алаңын орналастыруға
9 865
елді мекендерді абаттандыруға
6 002
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
130
ауылдық елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
44 265
тұрғындардың аз қозғалатын топтарының бейімдеуін қамтамасыз етуге
5 000
штаттан тыс қызметкерлерге еңбекақы төлеуге
1 234
Шідерті поселкесі әкімі аппаратының ғимаратын жөндеуге
43 290
автомобил жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
2 729
коммуналдық қызметтері үшін қосымша төлем (электрмен жабдықтау)
5 687
1.3
Ақкөл ауылдық округі бюджетіне:
145 004
Ақкөл ауылдық округінде балалар ойын алаңын орналастыруға
6 590
Ақкөл ауылдық округінде ауылық елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
4 617
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
85
автомобил жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
133 712
1.4
Бәйет ауылдық округі бюджетіне:
11 272
Бәйет ауылдық елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
4 000
Бәйет ауылдық округінде ауылық елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
4 638
Атығай ауылына автомобил жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
2 500
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
104
коммуналдық қызметтері үшін қосымша төлем (электрмен жабдықтау)
30
1.5
Теміржол ауылдық округі бюджетіне
465 759
Кулакөл және Кұдайкөл ауылдарына шағын футбол алаңын ағымдағы жөндеуге
8 580
ауылық елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
3 494
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
77
автомобил жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
453 608
1.6
Қоянды ауылдық округі бюджетіне:
15 865
Қоянды ауылдық округінде ауылық елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
13 567
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

158
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог
1 967
дополнительно на оплату коммунальных услуг (электроснабжение)
173
1.7
Бюджету Сарыкамысскому сельскому округу:
7 646
на установку баскетбольной площадки с искусственным покрытием и ограждением в селе Сарыкамыс
5 000
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог села Куандык
1 800
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
77
дополнительно на оплату коммунальных услуг (электроснабжение)
769
1.8
Бюджету Торт-Кудуксому сельскому округу:
93 670
на обеспечение санитарии населенных пунктов села Бозщаколь
5 020
на организацию сохранения государственного жилищного фонда в селе Торт-Кудук
4 660
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
85
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог
83 236
дополнительно на оплату коммунальных услуг (электроснабжение)
669
1.9
Бюджету Экибастузскому сельскому округу:
31 721
на освещение улиц населенных пунктов сел Тортуй и Тай
14 242
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог сел Тортуй и Тай
1 500
на установку детской игровой площадки селе Тортуй
15 000
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
106
дополнительно на оплату коммунальных услуг (электроснабжение)
873
1.10
Бюджету села имени академика Алькея Маргулана:
6 529
на освещение улиц населенных пунктов села имени академика Алькея Маргулана
6 120
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
120
дополнительно на оплату коммунальных услуг (электроснабжение)
289
1.11
Бюджету села Шиқылдақ:
6 561
на текущий ремонт мини футбольного поля в селе Шиқылдақ
5 050
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
121
дополнительно на оплату коммунальных услуг (электроснабжение)
1 390

158
автомобил жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
1 967
коммуналдық қызметтері үшін қосымша төлем (электрмен жабдықтау)
173
1.7
Сарықамыс ауылдық округі бюджетіне:
7 646
Сарықамыс ауылына жасанды жабынды және қоршаулары бар баскетбол алаңын орналастыруға
5 000
Қуандық ауылдық округінде ауылық елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
1 800
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
77
коммуналдық қызметтері үшін қосымша төлем (электрмен жабдықтау)
769
1.8
Төрт-Құдық ауылдық округі бюджетіне:
93 670
Бозшакөл ауылдық елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
5 020
Төрт-Құдық ауылында мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға
4 660
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
85
автомобил жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
83 236
коммуналдық қызметтері үшін қосымша төлем (электрмен жабдықтау)
669
1.9
Екібастұз ауылдық округі бюджетіне:
31 721
Төртүй және Тай ауылдарында ауылық елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
14 242
Төртүй және Тай ауылдарында автомобил жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
1 500
Төртүй ауылына балалар ойын алаңын орналастыруға
15 000
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
106
коммуналдық қызметтері үшін қосымша төлем (электрмен жабдықтау)
873
1.10
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылы бюджетіне:
6 529
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылық елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
6 120
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
120
коммуналдық қызметтері үшін қосымша төлем (электрмен жабдықтау)
289
1.11
Шиқылдақ ауылы бюджетіне:
6 561
Шиқылдақ ауылында шағын футбол алаңын ағымдағы жөндеуге
5 050
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
121
коммуналдық қызметтері үшін қосымша төлем (электрмен жабдықтау)
1 390