О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 82/12 "Об Актогайском районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26 сентября 2024 года № 144/22
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "Об Актогайском районном бюджете на 2024-2026 годы" от 21 декабря 2023 года № 82/12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Актогайский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 732 398,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 278 191 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 153 374 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 189 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 295 644,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4 301 583,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 72 510 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 125 528 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 53 018 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 641 695 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 641 695 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 82/12 "2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 144/22 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 82/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 732 398,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 278 191 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 153 374 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 189 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 295 644,5 мың теңге;
2) шығындар – 4 301 583,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 510 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 125 528 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 53 018 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 641 695 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 641 695 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.