О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2023года № 99/13 "О бюджете Жалаулинского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2024 года № 156/25
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 99/13 "О бюджете Жалаулинского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жалаулинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 52863 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4837 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 48026 тысяч тенге;
2) затраты – 54074 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1211 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1211 тыс.тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 99/13 "2024-2026 жылдарға арналған Жалаулы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қарашадағы № 156/25 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЛДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 99/13 "Жалаулы ауылдық округінің "2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жалаулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 52863 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4837 мың теңге;
салық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 48026 мың теңге;
2) шығындар - 54074 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1211 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -1211 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.