О признании утратившим силу решения Актогайского районного маслихата от 27 июня 2023 года № 34/5 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Актогайскому району на 2023 – 2024 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2024 года № 167/27
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата от 27 июня 2023 года № 34/5 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Актогайскому району на 2023 - 2024 годы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 183414).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы "Ақтоғай ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" № 34/5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 167/27 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 маусымдағы "Ақтоғай ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2023 – 2024 жылдарға арналған жоспарды бекіту туралы" № 34/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 183414 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев