"О бюджете Актогайского сельского округа 2025-2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2024 года № 171/28.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Уточнить бюджет Актогайского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложения 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
доходы - 168861 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 48365 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1584 тысяч тенге;
Поступления с продажи осн.капитала -10752 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 106327 тысяч тенге;
2) затраты - 170800 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;

2025-2027 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 171/28 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2,3- қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде өзгерістер енгізілсін:
1) кірістер -167028 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 48365мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1584 мың теңге;
Негізгі құралдарды сатудан түсетін түсімдер.капитал - 10752 мың теңге;
трансферттер түсімі - 106327 мың теңге;
2) шығындар - 170800 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - 3772 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- -3772 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 18.03.2025 № 184/30 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 3772 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-- 3772 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 18.03.2025 № 184/30 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджет саясаты және облыстың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
79500
3. Чистое бюджетное кредитование
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
5. Дефицит (профицит) бюджета
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
79500
3. Таза бюджеттік кредиттеу
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
228332