"О бюджете Актогайского сельского округа 2025-2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2024 года № 171/28
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 167028 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 48365 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1584 тысяч тенге;
Поступление от продажи основного капитала - 10752 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 106327 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 171/28 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 167028 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 48365 мың теңге;
салық емес түсымдер - 1584 мың теңге;
Негізгі құралдарды сатудан
түсетін түсімдер.капитал - 10752,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 106327 мың теңге;

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
79500
3. Чистое бюджетное кредитование
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
5. Дефицит (профицит) бюджета
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
79500
3. Таза бюджеттіккредиттеу
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
228332