О бюджете Муткеновского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2024 года № 177/28.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Муткеновского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 362546 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 6147 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 356399 тысяч тенге;
2) затраты - 366257 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;

2025-2027 жылдарға арналған Мүткенов ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 177/28 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Мүткенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 362546 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 6147 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 356399 мың теңге;
2) шығындар - 366257 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;

5) дефицит (профицит) бюджета - -3711 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-3711 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 18.03.2025 № 190/30 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3711 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3711 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 18.03.2025 № 190/30 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджет саясаты және облыстың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.