О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 43-12-8 "Об Иртышском районном бюджете на 2024 – 2026 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 29 ноября 2024 года № 96-27-8
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата "Об Иртышском районном бюджете на 2024 – 2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 43-12-8 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5845852 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1114125 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18641 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5264 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4707822 тысячи тенге;
2) затраты – 6827120 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39952 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70148 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30196 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1021220 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1021220 тысяч тенге.";
2) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2024 год бюджетам сҰл и сельских округов Иртышского района в следующих объемах:
227 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
174240 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
6087 тысяч тенге – на текущий ремонт уличного освещения в населенных пунктах;
38834 тысячи тенге – на проведение мероприятий по благоустройству сельских населенных пунктов;
1500 тысяч тенге – на проведение мероприятий по санитарной очистке сельских населенных пунктов;
475016 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в сельских населенных пунктах;
11608 тысяч тенге – на расходы текущего характера.";
3) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить на 2024 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 6580 тысяч тенге.";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы "2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 43-12-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 96-27-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы "2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 43-12-8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5845852 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1114125 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18641 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5264 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4707822 мың теңге;
2) шығындар – 6827120 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39952 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70148 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30196 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1021220 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1021220 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған аудандық бюджетінде Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
227 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
174240 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға";
6087 мың теңге – елді мекендердегі көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
38834 мың теңге - ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша іс - шаралар өткізуге;
1500 мың теңге - ауылдық елді мекендерді санитарлық тазалау жөніндегі іс-шаралар өткізуге;
475016 мың теңге – елді мекендер көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
11608 мың теңге – ағымдағы сипаттағы шығыстарға.";
3) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық жергілікті атқарушы органның 2024 жылға арналған резерві 6580 мың теңге сомасында бекітілсін.";
4) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.