Тереңкөл аудандық маслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" №1/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 қыркүйектегі № 1/21 шешімі
Тереңкөл ауданың маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық маслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" №1/11 шешіміне (Нормативтик құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 190335 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті 1,2,3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 5 558 957 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 703 406 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 38 272 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 581 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 796 698 мың теңге;
2) шығындар – 6 502 231 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 87 341 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 147 680 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 339 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 030 615 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 030 615 мың теңге.";
көрсетілген шешімшің 5-тармағы жаңа редақцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
224 282 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
483 000 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарына, көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
15 131 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
13 988 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына;
1 234 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.
2 675 мың теңге - қазыналық кәсіпорындардың ағымдағы шығыстарына;
199 мың тенге - қазыналық кәсіпорындарының күрделі шығыстарына;
22 мың теңге - мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына;
1 431 мың теңге - ауылдық елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету үшін;
32 007 мың теңге - ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
1 600 мың теңге - ауылдық елді мекендердің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редақцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 21 декабря 2023 года № 1/11 "О бюджете района Тереңкөл на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 23 сентября 2024 года № 1/21
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете района Тереңкөл на 2024-2026 годы" от 21 декабря 2023 года № 1/11 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 190335), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Тереңкөл на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 558 957 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 703 406 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 38 272 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 581 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3 796 698 тысяч тенге;
2) затраты – 6 502 231 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 87 341 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 147 680 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 339 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 030 615 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 030 615 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2024 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
224 282 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
483 000 тысячи тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог, улиц населенных пунктов;
15 131 тысяча тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
13 988 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов;
1 234 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
2 675 тысяч тенге – на текущие расходы казенных предприятий;
199 тысяч тенге – на капитальные расходы казенных предприятий;
22 тысячи тенге – на капитальные расходы государственных органов;
1 431 тысяча тенге – на обеспечение санитарии сельских населенных пунктов;
32 007 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
1 600 тысяч тенге – на обеспечения функционирования автомобильных дорог сельских населенных пунктов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.