О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 27 декабря 2023 года № 58/15 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 18 июля 2024 года № 100/20
Маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 27 декабря 2023 года № 58/15 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2024-2026 годы" (зарегистрированное в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 190973) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 109710 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20194 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89516 тысяч тенге;
2) затраты – 110277 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -567 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 567 тысяч тенге";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 70584 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2132 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68426 тысяч тенге;
2) затраты – 70789 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -205 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 205 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 63366 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4923 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58443 тысяч тенге;
2) затраты – 63528 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -162 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162 тысяч тенге";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

Аққулы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 58/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі № 100/20 шешімі
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 58/15 шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тізімінде № 190973 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109710 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20194 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89516 мың теңге;
2) шығындар – 110277 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -567 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 567 мың теңге";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70584 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2132 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68426 мың теңге;
2) шығындар – 70789 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -205 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 205 мың теңге";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63366 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4923 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58443 мың теңге;
2) шығындар – 63528 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -162 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162 мың теңге";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Утвердить бюджет Кызылагашского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 50545 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1340 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 333 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48872 тысяч тенге;
2) затраты – 51280 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -735 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 735 тысяч тенге";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Қарақала на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 283063 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8988 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 97 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 273978 тысяч тенге;
2) затраты – 284636 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1573 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1573 тысяч тенге";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Майкарагайского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 47251 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3224 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 44024 тысяч тенге;
2) затраты – 47326 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -75 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75 тысяч тенге";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Малыбайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 62736 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54536 тысяч тенге;
2) затраты – 63015 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -279 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 279 тысяч тенге";

"4. 2024 – 2026 жылдарға арналған Қызылағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50545 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1340 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 333 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48872 мың теңге;
2) шығындар – 51280 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -735 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 735 мың теңге";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 – 2026 жылдарға арналған Қарақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 283063 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8988 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 97 мың теңге;
трансферттер түсімі – 273978 мың теңге;
2) шығындар – 284636 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1573 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1573 мың теңге";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024 – 2026 жылдарға арналған Майқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 47251 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3224 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44024 мың теңге;
2) шығындар – 47326 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -75 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75 мың теңге";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024 – 2026 жылдарға арналған Малыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62736 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54536 мың теңге;
2) шығындар – 63015 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -279 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 279 мың теңге";

8) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Шакинского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 61671 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2303 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59368 тысяч тенге;
2) затраты – 61918 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -247 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 247 тысяч тенге";
9) пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 146709 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12835 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133874 тысяч тенге;
2) затраты – 147192 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -483 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 483 тысяч тенге";
10) пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Ямышевского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 201090 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7089 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 125 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 125 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 193751 тысяч тенге;
2) затраты – 202544 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1454 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1454 тысяч тенге";
12) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.

8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024 – 2026 жылдарға арналған Шақа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61671 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2303 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59368 мың теңге;
2) шығындар – 61918 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -247 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 247 мың теңге";
9) көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2024 – 2026 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 146709 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12835 мың теңге;
трансферттер түсімі – 133874 мың теңге;
2) шығындар – 147192 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -483 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 483 мың теңге";
10) көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ямышев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 201090 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7089 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 125 мың теңге;
трансферттер түсімі – 193751 мың теңге;
2) шығындар – 202544 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1454 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1454 мың теңге";
11) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.