О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 1/7 "О Майском районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 13 декабря 2024 года № 1/21
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 1/7 "О Майском районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Майский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3947321 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1309945 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20865 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2616511 тысяч тенге;
2) затраты – 4649444 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55717 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 101530 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45813 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -757840 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 757840 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить на 2024 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 19032 тысячи тенге.";
3) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, сел Акжар и Майтубек, в сумме 969139 тысяч тенге на затраты текущего характера.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1/7 "2024-2026 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 1/21 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1/7 "2024-2026 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3947321 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1309945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20865 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге ;
трансферттер түсімі – 2616511 мың теңге;
2) шығындар – 4649444 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55717 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 101530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45813 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -757840 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 757840 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 19032 мың теңге сомасында бекітілсін";
3) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттеріне ағымдағы сипаттағы шығыстарға нысаналы трансферттер 969139 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.