О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 1/7 "О Майском районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 18 июля 2024 года № 2/16
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №1/7 "О Майском районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Майский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3629539 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1251405 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24865 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7540 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2345729 тысяч тенге;
2) затраты – 3782494 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 981458 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1027271 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45813 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1134413 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1134413 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1/7 "2024-2026 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі № 2/16 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1/7 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3629539 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1251405 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24865 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7540 мың теңге ;
трансферттер түсімі – 2345729 мың теңге;
2) шығындар – 3782494 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 981458 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1027271 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45813 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1134413 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1134413 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.