О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 11/8, "О бюджете Баскольского сельского округа Майского района на 2024-2026 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 29 августа 2024 года № 5/17
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 11/8, "О бюджете Баскольского сельского округа Майского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 025 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7572 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 91 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 41 362 тысяч тенге;
2) затраты – 50 001 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе;
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -976 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 976 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11/8 "2024-2026 жылдарға арналған Май ауданының Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 тамыздағы № 5/17 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11/8 "2024-2026 жылдарға арналған Май ауданының Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 025 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7572 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 91 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 41362 мың теңге;
2) шығындар – 50 001 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -976 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 976 мың тенге."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.