О внесении изменений в решение маслихата города Алматы от 15 сентября 2023 года № 50 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в городе Алматы"
Решение внеочередной XIV сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 21 февраля 2024 года № 89
Маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы от 15 сентября 2023 года № 50 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в городе Алматы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в городе Алматы в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.";
пункт 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев

"Алматы қаласындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 50 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XIV сессиясының 2024 жылғы 21 ақпандағы № 89 шешiмi
Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 50 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. Алматы қаласында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшері болу құнының 0 (нөл) пайызы мөлшерінде бекітілсін.";
2-тармақ алып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев