Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на третий квартал 2024 года
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 28 июня 2024 года № 188 дсп
Нормативные правовые акты с пометкой "для служебного пользования" размещаются в Эталонном банке в виде реквизитов.

2024 жылғы үшінші тоқсанға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 28 маусымдағы № 188 қбпү қаулысы
"Қызмет бабында пайдалану үшін" деген белгісі бар нормативтік құқықтық актілер Эталондық банкте деректемелер түрінде орналасады.