О признании утратившим силу решение акима города Петропавловска от 08 ноября 2023 года № 31 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба в городе Петропавловск"
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 8 января 2024 года № 01
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким города Петропавловска РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Петропавловска от 08 ноября 2023 года № 31 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба в городе Петропавловск".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Мухамедиев

"Петропавл қаласында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2023 жылғы 08 қарашадағы № 31 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2024 жылғы 8 қантардағы № 01 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Петропавл қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Петропавл қаласында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2023 жылғы 08 қарашадағы № 31 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Мұхамедиев