Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 июля 2023 года № 19-1
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Респулики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2023 жылғы 16 шілдедегі № 19-1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы, 15) тармақшасына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета, в порядке и условиях определенным местным исполнительным органом района имени Габита Мусрепова согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26.12.2024 № 24-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).

1. Осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларына сәйкес Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіппен және шарттарда жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 26.12.2024 № 24-5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3) коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
4) коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
5) коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
6) коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";

3) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
4) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
5) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі; 6) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

7) коммунальное государственное учреждение "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
8) коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
9) коммунальное государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";

7) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
8) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
9) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26.12.2024 № 24-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
1) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
2) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";

Ескерту. Шешім 5-қосымшамен толықтырылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 26.12.2024 № 24-5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

3) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Возвышенского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
4) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Дружбинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
5) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кокалажарского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";

3) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Возвышен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
4) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Дружба ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
5) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Көкалажар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

6) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кырымбетского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
7) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
8) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";

6) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Қырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
7) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Ломоносов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
8) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Нежинка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

9) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
10) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
11) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";

9) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Новоишим ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
10) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
11) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Рузаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

12) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Салкынкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
13) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
14) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Червонного сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";

12) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Салқынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
13) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Тахтаброд ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
14) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы атындағы ауданының Червонный ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;