О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 29 декабря 2023 года № 14-13 "Об утверждении бюджета Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 7 октября 2024 года № 21-20
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 29 декабря 2023 года № 14-13 "Об утверждении бюджета Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2024-2026 годы следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 309 055,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 454 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 550 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 300 051,8 тысяч тенге;
2) затраты – 309 521,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -465,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 465,3 тысячи тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 465,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
С. Баумаганбетов
Приложение к решению
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 7 октября 2024 года № 21-20
Приложение 1 к решению
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 29 декабря 2023 года № 14-13
Бюджет на 2024 год Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 14-13 "2024-2026 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Тахтаброд ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 7 қазандағы № 21-20 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 14-13 "2024-2026 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Тахтаброд ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Тахтаброд ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, cоның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 309 055,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 454 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 550 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 300 051,8 мың теңге;
2) шығындар – 309 521,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -465,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 465,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 465,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының төрағасы
С. Баумағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2024 жылғы 7 қазандағы
№ 21-20 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 14-13 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Тахтаброд ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың
теңге)