О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 3-13с"Об утверждении бюджета Актуесайского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 9 октября 2024 года № 3-22 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Актуесайского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 3-13с следующие изменения :
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актуесайского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 333 139,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 533,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 134 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 235,2 тенге;
поступления трансфертов – 328 237,2 тысяч тенге;
2) затраты – 333 414,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -275,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 275,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 3-13 с "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 9 қазандағы № 3-22 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №3-13 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 333 139,8 мың теңге:
салықтық түсімдер –4 533,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 134 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 235,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 328 237,2 мың теңге;
2) шығындар – 333 414,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -275,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 275,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;