О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихатаот 28 декабря 2023 года № 6-13 с "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 9 октября 2024 года № 6-22 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 6-13с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 719 385 тысяч тенге:
налоговые поступления – 56 250,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 198,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –2 044 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 659 892,5 тысяч тенге;
2) затраты – 727 164,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -7 779,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 7 779,4 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –7 779,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 6-13 с "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 9 қазандағы № 6-22 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 6-13с "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға, соның ішінде 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2024 жылға арналған Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 719 385 мың теңге:
салықтық түсімдер – 56 250,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1 198,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 044 мың теңге;
трансферттер түсімі – 659 892,5 мың теңге;
2) шығындар –727 164,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 779,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
7 779,4 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –7 779,4 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.