О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 11-13 с "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 9 октября 2024 года № 11-22 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 11-13 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 063,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 247,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 484,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 650,4 тенге;
поступления трансфертов –53 681,4 тысяч тенге;
2) затраты – 59 613,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -549,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 549,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 11-13 с "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 9 қазандағы № 11-22 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №11-13 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 063,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 247,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 484,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 650,4 теңге;
трансферттер түсімі – 53 681,4 мың теңге;
2) шығындар – 59 613,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -549,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 549,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;