О признании утратившим силу решения акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2024 года № 6 "Об объявлении на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 июня 2024 года № 9
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2024 года № 6 "Об объявлении на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима района Шал акына Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Смагулов

"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы аумағында жергілікті масштабтығы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2024 жылғы 18 маусымдағы № 9 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46 бабы 2 тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы аумағында жергілікті масштабтығы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 6 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің жетекшілік ететін бағыты бойынша орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Смағулов