О внесении изменений в решение Маслихата города Атырау от 21 декабря 2023 года № 81 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2024–2026 годы"
Решение маслихата города Атырау Атырауской области от 25 апреля 2024 года № 107
Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 21 декабря 2023 года № 81 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2024-2026 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Атырауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 873 371 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 914 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 86 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 853 371 тысяч тенге;
2) затраты – 888 762 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 391 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 15 391 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 391 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Дамбинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 390 926тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 673 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 385 248 тысяч тенге;
2) затраты – 393 004 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 078 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 2 078 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 078 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:

Атырау қаласы Мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 81 "2024-2026 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 107 шешімі
Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 81 "2024-2026 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2024-2026 жылдарға Атырау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 873 371 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 914мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 86 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 853 371 мың теңге;
2) шығындар – 888 762 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 391 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 391 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 391 мың теңге.
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. 2024-2026 жылдарға Дамбы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 390 926 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 673 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 385 248 мың теңге;
2) шығындар – 393 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 078 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 078 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 078 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын: