О внесении изменений в решение Маслихата города Атырау от 20 декабря 2023 года № 74 "О бюджете города на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Атырау Атырауской области от 27 июня 2024 года № 118
Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 20 декабря 2023 года № 74 "О бюджете города на 2024-2026 годы" следующие изменения:
Пункт-1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах":
1) доходы – 440 979 025 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 380 150 874 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 559 823 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 796 368 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 471 960 тысяч тенге;
2) затраты – 455 398 227 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 978 347 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 337 615 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 359 268 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;

Атырау қаласы Мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 74 "2024-2026 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 118 шешімі
Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 74 "2024-2026 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 440 979 025 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 380 150 874 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 559 823 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 796 368 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 471 960 мың теңге;
2) шығындар – 455 398 227 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 978 347 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 337 615 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 359 268 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5 089
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
568 621
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
568 621
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
568 621
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
568 621
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 989 941
1
Социальное обеспечение
341 532
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
341 532
005
Государственная адресная социальная помощь
341 532
2
Социальная помощь
4 590 593
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 326 362
006
Оказание жилищной помощи
10 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 805 843
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
42 698
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
175 704
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
46 743
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
338 462
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 906 912
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
264 231
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
264 231
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 057 816
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 057 816
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
239 885
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 716
021
Капитальные расходы государственного органа

007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5 089
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
568 621
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
568 621
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
568 621
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
568 621
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 989 941
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
341 532
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
341 532
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
341 532
2
Әлеуметтiк көмек
4 590 593
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 326 362
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 000
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
1 805 843
010
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
42 698
013
Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
175 704
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
46 743
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
338 462
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
1 906 912
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
264 231
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
264 231
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 057 816
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 057 816
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
239 885
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 716
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары