О внесении изменнии в решение Маслихата города Атырау от 21 декабря 2023 года № 81 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2024–2026 годы"
Решение маслихата города Атырау Атырауской области от 20 декабря 2024 года № 150
Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 21 декабря 2023 года № 81 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2024-2026 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Атырауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 771 853 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –15 681 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 270 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 755 844 тысяч тенге;
2) затраты – 787 244 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 391 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 15 391 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 391 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Дамбинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 315 678 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 171 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 288 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 309 219 тысяч тенге;
2) затраты – 317 756 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 078 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 2 078 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 078 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:

Атырау қаласы Мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 81 "2024-2026 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 150 шешімі
Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 81 "2024-2026 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2024-2026 жылдарға Атырау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 771 853 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 681 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 58 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 270 мың теңге;
трансферттер түсімі – 755 844 мың теңге;
2) шығындар – 787 244 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 391 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 391 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 391 мың теңге.
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. 2024-2026 жылдарға Дамбы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 315 678 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 171 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 288 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 309 219 мың теңге;
2) шығындар – 317 756 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 078 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 078 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 078 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

3. Утвердить бюджет Еркинкалинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –350 574 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48 959 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 459 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 299 128 тысяч тенге;
2) затраты – 363 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 13 156 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета –13 156 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 156 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
4. Утвердить бюджет Кенузекского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 195 188 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 995 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 179 188 тысяч тенге;
2) затраты – 205 092 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – - 9 904 тысяч тенге;
поступление займов – 9 904 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 904 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет Кайыршахтинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 275 345 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 158 476 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 178 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 346 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 114 345 тысяч тенге;

3. 2024-2026 жылдарға Еркінқала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 350 574 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 959 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 459 мың теңге;
трансферттер түсімі – 299 128 мың теңге;
2) шығындар – 363 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 13 156 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 156 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 156 мың теңге.
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
4. 2024-2026 жылдарға Кеңөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 195 188 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 995 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 179 188 мың теңге;
2) шығындар – 205 092 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 904 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 904 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 904 мың теңге.
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. 2024-2026 жылдарға Қайыршақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 275 345 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 158 476 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 178 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 346 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 114 345 мың теңге;