О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 12-2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 16 октября 2024 года № 22-1
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылкогинского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 12-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191752) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 092 099 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 612 325 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 102 980 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 338 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 371 456 тысяч тенге;
2) затраты – 11 779 511 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 228 871 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 259 171 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 300 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 734 644 тысяч тенге;

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-2 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 қазандағы № 22-1 шешімі
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқоға аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191752 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 092 099 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 612 325 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 102 980 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 338 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 371 456 мың теңге;
2) шығындар – 11 779 511 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 1 228 871 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 1 259 171 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 30 300 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 734 644 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 734 644 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 259 171 тысяч тенге;
погашение займов – 30 300 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 505 773 тенге."
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Т. Бейскали
Приложение к решению
районного маслихата № 22-1

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 734 644 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 259 171 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 300 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 505 773 теңге."
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат төрағасы Т. Бейсқали
Аудандық мәслихаттың

3 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
788 123
1
Социальное обеспечение
58 928
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58 928
005
Государственная адресная социальная помощь
58 928
2
Социальная помощь
438 838
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
438 838
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36 155
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
178 742
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 107
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 098
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
82 203
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
117 881
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
14 652
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
290 357
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
290 357
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
63 327
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 870
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
45 160
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
180 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 462 124
1
Жилищное хозяйство
1 526 783
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 526 783
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 783
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 520 000
2
Коммунальное хозяйство
842 206
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

3 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
788 123
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
58 928
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58 928
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
58 928
2
Әлеуметтiк көмек
438 838
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
438 838
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
36 155
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
178 742
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 107
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5 098
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
82 203
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
117 881
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14 652
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
290 357
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
290 357
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 327
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 870
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
45 160
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
180 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 462 124
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 526 783
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 526 783
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 783
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 520 000
2
Коммуналдық шаруашылық
842 206
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі