О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 27 декабря 2023 года № 12/56 "О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 20 декабря 2024 года № 25/150. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 96 839 тысяч тенге:
налоговые поступления – 23 014 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 153 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 73 672 тысяч тенге;
2) затраты – 97 172 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -333 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 333 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 333 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 960 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 666 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 64 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 823 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 407 тысяч тенге;
2) затраты – 75 258 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 584 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9819 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 602 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 136 тысяч тенге;

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "2024 – 2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" № 12/56 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 25/150 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 96 839 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 23 014 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 153 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 73 672 мың теңге;
2) шығындар – 97 172 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -333 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 333 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 333 мың теңге.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Алғабас ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 74 960 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 18 666 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 64 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 823 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 55407 мың теңге;
2) шығындар – 75 258 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Алмалы ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 71 584 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 819 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 27 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 602 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 61 136 мың теңге;

2) затраты – 71 595 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 11 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в следующей редакции:
4. Утвердить бюджет сельского округа Акбастау на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 170,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 875,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 823,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 433,0 тысяч тенге;
2) затраты – 79 301,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -131 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 131 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 131 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Боралдай на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 211 440 тысяч тенге:
налоговые поступления – 46 503 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 176 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 292 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 148 469 тысяч тенге;
2) затраты – 212 664 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 224 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 224 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 224 тысяч тенге.
пункт 6 изложить в следующей редакции:
6. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

2) шығындар – 71 595 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 мың теңге.
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
4. Ақбастау ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 79 170 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 22 875 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 39 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 823 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 55 433 мың теңге;
2) шығындар 79 301 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -131 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 131 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 131 мың теңге.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
5. Боралдай ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 211 440 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 46 503 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 176 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 16 292 мың тенге;
трансферттер түсiмi – 148 469 мың теңге;
2) шығындар – 212 664 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 224 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 224 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 224 мың теңге.
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
6. Бөген ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Байдибек И.Туймебаев
Приложение 1 к решению маслихата
района Байдибек от 20 декабря
2024 года №25/150
Приложение 1 к решению маслихата
района Байдибек от 27 декабря
2023 года №12/56
Бюджет сельского округа Агыбет на 2024 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
12. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек ауданының мәслихат төрағасы И.Түймебаев
Байдібек аудандық мәслихатының
жылғы 2024 жылғы 20 желтоқсандағы
№25/150 шешіміне 1 қосымша
Байдібек аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы №12/56
шешіміне 1 қосымша
Ағыбет ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3