О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2023 года № 9/52-VIIІ "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 16 октября 2024 года № 18/116-VIII
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 20 декабря 2023 года №9/52-VIІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №14943039) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 767 157 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 543 615 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 640 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 67 974 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 113 928 тысяч тенге;
2) затраты – 9 517 120 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 445 373 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 564 876 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 119 503 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 1 195 336 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 195 336 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 925 369 тысяч тенге;
погашение займов – 119 503 тысяч тенге;

Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 9/52-VIIІ "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 қазандағы № 18/116-VIII шешiмi
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 20 желтоқсандағы №9/52-VIIІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №14943039 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 8 767 157 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 543 615 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 41 640 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 67 974 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 5 113 928 мың теңге;
2) шығындар – 9 517 120 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 445 373 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 564 876 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 119 503 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 195 336 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 195 336 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 925 369 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 119 503 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 389 470 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Утвердить резерв акимата района на 2024 год в размере – 63 196 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Т.Калымбетов
Приложение к решению
Казыгуртского районного маслихата
от "16" октября 2024 года №18/116-VIIІ
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от "20" декабря 2023 года №9/52-VIIІ
Районный бюджет на 2024 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс Наименование
Подкласс
1.Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 389 470 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудан әкімдігінің 2024 жылға арналған резерві – 63 196 мың теңге көлемінде бекітілсін.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Т.Қалымбетов
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
"16" қазандағы №18/116-VIII
шешіміне қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
20 желтоқсандағы №9/52-VIIІ
шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
1.Кірістер

3 111
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
145 185
015
Территориальный центр социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
31 213
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
708 044
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
234 309
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
234 309
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
198 237
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 835
021
Капитальные расходы государственного органа
1 200
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
33 037
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 304 052
1
Жилищное хозяйство
942 724
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
183 356
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
183 356
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
759 368
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
197 768
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
561 600
2
Коммунальное хозяйство
948 506
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
948 506
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
427 577
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
520 929
3
Благоустройство населенных пунктов
412 822
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
412 822
015
Освещение улиц в населенных пунктах
144 144
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
268 678
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 059 611
1
Деятельность в области культуры
463 720
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
463 720

3 111
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
145 185
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
31 213
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
708 044
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
234 309
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
234 309
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
198 237
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 835
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
33 037
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 304 052
1
Тұрғын үй шаруашылығы
942 724
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
183 356
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
183 356
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
759 368
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
197 768
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
561 600
2
Коммуналдық шаруашылық
948 506
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
948 506
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
427 577
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
520 929
3
Елді-мекендерді абаттандыру
412 822
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
412 822
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
144 144
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
268 678
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1 059 611
1
Мәдениет саласындағы қызмет
463 720
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
463 720