О внесении изменений в решение "О бюджете сельских округов на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 10/65-VІII
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 28 ноября 2024 года № 20/127-VIII
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата"О бюджете сельских округов на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года под №10/65-VIII следующие изменения:
пункты 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23 и 25 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Казыгуртского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 203 516 тысяч тенге:
налоговые поступления – 198 034 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 167 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 5 315 тысяч тенге;
2) затраты – 203 735 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -219 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 219 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 219 тысяч тенге;
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2024-2026 годы согласно приложениям 4,5,6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 053 тысяч тенге:
налоговые поступления – 75 524 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 19 529 тысяч тенге;
2) затраты – 98 840 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -3 787 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 787 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 787 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 787 тысяч тенге;
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2024-2026 годы согласно приложениям 7,8,9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 285 тысяч тенге:
налоговые поступления – 88 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Қазығұрт аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 10/65-VIIІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 қарашадағы № 20/127-VIII шешiмi
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №10/65-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23 және 25 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылы округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 203 516 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 198 034 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 167 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 5 315 мың теңге;
2) шығындар – 203 735 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -219 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -219 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 219 мың теңге.
3. Сарапхана ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4,5,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 95 053 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 75 524 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 19 529 мың теңге;
2) шығындар – 98 840 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -3 787 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 787 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 787 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 787 мың теңге.
5. Алтынтөбе ауылы округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7,8,9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 93 285 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 88 977 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

поступления трансфертов – 36 418 тысяч тенге;
2) затраты – 81 830 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -532 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -532 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 532 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 532 тысяч тенге;
25. Утвердить бюджет сельского округа Жигерген на 2024-2026 годы согласно приложениям 37,38,39 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 431 тысяч тенге:
налоговые поступления – 30 787 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 30 644 тысяч тенге;
2) затраты – 62 936 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -1 505 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 505 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 505 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 505 тысяч тенге."
Приложения 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31,34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Временно исполняющий обязанности председателя
районного маслихата
М.Мауленов
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от 28 ноября 2024
года №20/127- VIII
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от 27 декабря 2023
года №10/65-VIII
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2024 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы
1.Доходы

трансферттер түсiмi – 36 418 мың теңге;
2) шығындар – 81 830 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -532 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -532 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 532 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 532 мың теңге.
25. Жігерген ауылы округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 37,38,39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 61 431 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 30 787 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 30 644 мың теңге;
2) шығындар – 62 936 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -1 505 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 505 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 505 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 505 мың теңге."
Аталған шешімнің 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31,34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасының міндетін уақытша атқарушы М.Мауленов
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
28 қарашадағы №20/127- VІII
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 желтоқсандағы №10/65-VІII
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
1.Кірістер