О внесении изменений в решение Отырарского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 11/63-VІІІ "О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 18 ноября 2024 года № 21/120-VIІІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Отырарский районный маслихат РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 422 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –9 968 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 466 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 174 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –52 814 тысяч тенге;
2) затраты – 64 580 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 158 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 158 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 158 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4,5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 283 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 19 770 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 372 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 65 125 тысяч тенге;
2) затраты – 89 155 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 872 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 872 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 872 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Балтакол на 2024-2026 годы согласно приложению 7,8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 369 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 653 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 154 тысяч тенге;

Отырар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" № 11/63-VIІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қарашадағы № 21/120-VIІІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 63 422 мың теңге:
салықтық түсiмдер –9 968 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 466 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 174 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 52 814 мың теңге;
2) шығындар – 64 580 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 158 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 158 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 158 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксарай ауыл округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 87 283 мың теңге:
салықтық түсiмдер –19 770 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 16 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 2 372 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 65 125 мың теңге;
2) шығындар – 89 155 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 872 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 872 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 872 мың теңге.
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Балтакөл ауыл округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7,8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 67 369 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 13 653 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 154 мың теңге;