Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 6 августа 2024 года № 19-138/VIII
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақыларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 тамыздағы № 19-138/VIII шешiмі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 қаулысының 5 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета, в порядке и условиях определенным местным исполнительным органом Сайрамского района согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 27.09.2024 № 20-147/VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Сайрам ауданының жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіппен және шарттарда ауданның жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 27.09.2024 № 20-147/VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.