О внесении изменения и дополнения в решение Сайрамского районного маслихата от 6 августа 2024 года № 19-138/VІІІ "Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2024 года № 20-147/VIII
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников казенных предприятий", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата "Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета" от 6 августа 2024 года №19-138/VІІІ следующее изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:

Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 тамыздағы № 19-138/VIII "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақысын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 20-147/VIII шешiмi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және "Азаматтық қызмтшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 қаулысының 5 тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақысын белгілеу туралы" 2024 жылғы 6 тамыздағы №19-138/VІІІ шешіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета, в порядке и условиях определенным местным исполнительным органом Сайрамского района согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.".
Указанное решение дополнить приложением 2.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Ш.Халмурадов
Приложение 2 к решению
Сайрамского районного
маслихата №20-147/VIII

"1. Сайрам ауданының жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіппен және шарттарда ауданның жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.".
Көрсетілген шешім 2 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Ш.Халмурадов
Сайрам аудандық мәслихатының

от 27 сентября 2024 года
Приложение 2 к решению
Сайрамского районного
маслихата №19-138/VIII
от 6 августа 2024 года
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников и рабочих (квалификационный разряд) коммунального государственного учреждения "Көрікті Сайрам" отдела жилищно-коммунального хозяйства финансируемого из районного местного бюджета
№ п/н
Наименование блоков и квалификационных разрядов
Размер надбавки к должностному окладу
1

2024 жылғы 27 қыркүйектегі
№20-147/VIII шешіміне
2 қосымша
Сайрам аудандық мәслихатының
2024 жылғы 6 тамыздағы
№19-138/VIII шешіміне
2 қосымша
Ауданның жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөліміне қарасты "Көрікті Сайрам" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жұмыскерлерінің және жұмысшылардың (біліктілік разряды) лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақылары
№ р/с
Буындар мен біліктілік разрядтар атауы
Лауазымдық жалақыға үстемақы мөлшері
1