О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 80 "О бюджете сельских округов и поселков на 2024-2026 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 30 апреля 2024 года № 111
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №80 "О бюджете сельских округов и поселков на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2024-2026 годы согласно приложениями 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 129 832 тысяч тенге:
налоговые поступления –14 302 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 455 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 114 075 тысяч тенге;
2) затраты – 132 200 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 368 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 368 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 368 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2024-2026 годы согласно приложениями 4,5 и 6соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 520 тысяч тенге:
налоговые поступления –6 740 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 76 780 тысяч тенге;
2) затраты – 83 772 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -252 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 252 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 252 тысяч тенге".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Каракур на 2024-2026 годы согласно приложениями 7,8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 872 тысяч тенге:
налоговые поступления –11 585 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 900 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Cозақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 80 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 сәуірдегі № 111 шешімі
Созақ аудандық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №80 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 129 832 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 302 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 455 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 114 075 мың теңге;
2) шығындар – 132 200 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 368 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 368 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –2 368 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 83 520 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 740 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 76 780 мың теңге;
2) шығындар – 83 772 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -252 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 252 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –252 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қарақұр ауылдық округі 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 97 872 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 585 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 900 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

поступления трансфертов – 85 387 тысяч тенге;
2) затраты – 100 245 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 373 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 373 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 373 тысяч тенге".
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Каратау на 2024-2026 годы согласно приложениями 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 711 тысяч тенге:
налоговые поступления –48 335тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 31 376тысяч тенге;
2) затраты – 86 777тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 066 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 066 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 066 тысяч тенге".
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа Кумкент на 2024-2026 годы согласно приложениями 13,14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 675 тысяч тенге:
налоговые поступления –13 164 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 101 511 тысяч тенге;
2) затраты – 117 419 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 744 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 744 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемыеостатки бюджетных средств – 2 744 тысяч тенге.".
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Созак на 2024-2026 годы согласно приложениями 16,17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

трансферттер түсiмi – 85 387 мың теңге;
2) шығындар – 100 245 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 373 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 373 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 373 мың теңге.".
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қаратау ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 79 711 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 48 335 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 31 376 мың теңге;
2) шығындар – 86 777мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 066 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 066 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 066 мың теңге.".
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Құмкент ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 114 675 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 13 164 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 ;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 101 511 мың теңге;
2) шығындар – 117 419 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 744 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 744 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 744 мың теңге.".
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Созақ ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн: