О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 9/51-VIII "О бюджетах города, сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 13 мая 2024 года № 13/75-VIII
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №9/51-VIII "О бюджетах города, сельских округов на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ленгера на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 375 193 тысяч тенге:
налоговые поступления – 291 627 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 83 566 тысяч тенге;
2) затраты – 400 682 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 25 489 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 25 489 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 25 489 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 426 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 705 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 44 721 тысяч тенге;
2) затраты – 59 890 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 464 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 464 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 464 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложении 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 722 тысяч тенге:
налоговые поступления – 50 372 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 16 350 тысяч тенге;

Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 9/51-VIII "2024-2026 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 мамырдағы № 13/75-VIII шешiмi
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №9/51-VIII "2024-2026 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ленгір қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 375 193 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 291 627 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 83 566 мың теңге;
2) шығындар – 400 682 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 25 489 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 25 489 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 25 489 мың теңге.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Аққұм ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59 426 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 705 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 44 721 мың теңге;
2) шығындар – 59 890 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 464 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 464 мың теңге.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Алатау ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 66 722 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 50 372 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 16 350 мың теңге;

-3 430
6. Финансирование дефицита бюджета
3 430
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Поступление займов
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Используемые остатки бюджетных средств
3 430
8
Используемые остатки бюджетных средств
3 430
01
Остатки бюджетных средств
3 430
1
Свободные остатки бюджетных средств
3 430
01
Свободные остатки бюджетных средств
3 430
Приложение 13 к решению
Толебийского районного
маслихата
от 13 мая 2024 года №13/75-VIII
Приложение 37 к решению
Толебийского районного
маслихата
от 27 декабря 2023 года №9/51-VIII
Бюджет Тасарыкского сельского округа на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

-3 430
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
3 430
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
3 430
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
3 430
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
3 430
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
3 430
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
3 430
Төлеби аудандық мәслихатының
2024 жылғы 13 мамырдағы
№13/75-VIII шешіміне 13
қосымша
Төлеби аудандық маслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№9/51-VIII шешіміне 37
қосымша
Тасарық ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы