О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 9/51-VIII "О бюджетах города, сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 24 сентября 2024 года № 17/91-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №9/51-VIII "О бюджетах города, сельских округов на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджетгорода Ленгера на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –480 261 тысяч тенге:
налоговыепоступления –396 695 тысяч тенге;
неналоговыепоступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 83 566 тысяч тенге;
2) затраты – 505 750 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 25 489 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –25 489 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 25 489 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджетАккумского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям4, 5 и6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 426 тысяч тенге:
налоговыепоступления –17 705тысяч тенге;
неналоговыепоступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 44 721 тысяч тенге;
2) затраты – 62 890 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 464 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –464 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –464 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложении7, 8 и9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 041 тысяч тенге:
налоговыепоступления –57691тысяч тенге;
неналоговыепоступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 16 350 тысяч тенге;
2) затраты – 76 962 тысяч тенге;

Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 9/51-VIII "2024-2026 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 қыркүйекте № 17/91-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №9/51-VIII "2024-2026 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ленгір қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1)кiрiстер–480 261мың теңге:
салықтық түсiмдер – 396 695 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 83 566 мың теңге;
2) шығындар – 505 750 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 25 489 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 25 489 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 25 489 мың теңге.
2. Аққұм ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 62 426 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 17 705 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 44 721 мың теңге;
2) шығындар – 62 890 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 464мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 464 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 464 мың теңге.
3. Алатау ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 74 041 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 57 691 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 16 350 мың теңге;
2) шығындар – 76 962 мың теңге;

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 24 сентября 2024 года №17/91-VIII
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года №9/51-VIII
Бюджет города Ленгер на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
14. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 қыркүйектегі
№17/91-VIII шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық маслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№9/51-VIII шешіміне 1 қосымша
Ленгір қаласының 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

-3 430
6. Финансирование дефицита бюджета
3 430
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Поступление займов
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Используемые остатки бюджетных средств
3 430
8
Используемые остатки бюджетных средств
3 430
01
Остатки бюджетных средств
3 430
1
Свободные остатки бюджетных средств
3 430
01
Свободные остатки бюджетных средств
3 430
Приложение 13 к решению
Толебийского районного маслихата
от 24 сентября 2024 года №17/91-VIII
Приложение 37 к решению
Толебийского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года №9/51-VIII
Бюджет Тасарыкского сельского округа на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

-3 430
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
3 430
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
3 430
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
3 430
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
3 430
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
3 430
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
3 430
Төлеби аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 қыркүйектегі №17/91-VIII
шешіміне 13 қосымша
Төлеби аудандық маслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№9/51-VIII шешіміне 37 қосымша
Тасарық ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы