О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 20 декабря 2023 года № 11/2-08 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 7 ноября 2024 года № 25/1-08
Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата года "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 20 декабря 2023 года №11/2-08 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 902 358 тысяч тенге:
налоговые поступления –4 275 814 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46 639 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 43 192 тысяч тенге;
поступления трансфертов –5 536 713 тысяч тенге;
2) затраты – 10 016 010 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 193 206 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 102 892 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33 368 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета –- 1 306 858 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–1 306 858 тысяч тенге:

"2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/2-08 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 қарашадағы № 25/1-08 шешімі
Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 20 желтоқсандағы №11/2-08 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1,2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 9 902 358 мың теңге:
салықтық түсiмдер –4 275 814 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 46 639 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 43 192 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 5 536 713 мың теңге;
2) шығындар – 10 016 010 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –1 193 206 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 102 892 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –33 368 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 306 858 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 306 858 мың теңге:

382 424
005
Государственная адресная социальная помощь
382 424
2
Социальная помощь
1 615 948
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 615 948
006
Оказание жилищной помощи
24
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
257 553
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 228
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
342 724
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 005 419
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
212 160
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
212 160
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
168 210
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 041
021
Капитальные расходы государственного органа
1 156
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
41 753
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 474 469
1
Жилищное хозяйство
919 831
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
919 831
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилищно-коммунального фонда
200
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
506 991
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
412 640
2
Коммунальное хозяйство
2 173 132
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 173 132
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
255 899
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 923 550
3
Благоустройство населенных пунктов
381 506
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
381 506
015
Освещение улиц населенных пунктов

382 424
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
382424
2
Әлеуметтiк көмек
1 615 948
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 615 948
006
Тұрғын үйге көмегін көрсету
24
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
257 553
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 228
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
342 724
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1 005 419
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
212 160
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
212 160
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
168 210
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 041
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 156
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
41 753
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 474 469
1
Тұрғын үй шаруашылығы
919 831
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
919 831
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
200
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
506 991
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
412 640
2
Коммуналдық шаруашылық
2 173 132
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 173 132
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
255 899
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 923 550
3
Елді-мекендерді абаттандыру
381 506
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
381 506
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру