Шардара ауданы, Жаушықұм ауылдық округіне қарасты "Қалғансыр" елді мекенін статистикалық есепті деректерден шығару туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 13 қарашадағы № 285 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 қарашадағы № 28-149-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Шардара ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара ауданы, Жаушықұм ауылдық округіне қарасты "Қалғансыр" елді мекенін статистикалық есепті деректерден шығарылсын.
2. Осы бірлескен Шардара ауданы әкімдігінің қаулысының және Шардара аудандық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Шардара ауданы әкімдігінің қаулысы және Шардара аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауданәкімі А.Карсыбаев
Аудандық мәслихат төрағасы Б.Муталиев

Об исключении из учетных данных населенного пункта Қалғансыр сельского округа Жаушықұм Шардаринского района
Совместное постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 13 ноября 2024 года № 285 и решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 13 ноября 2024 года № 28-149-VIII
В соответствии с статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местным государственным управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) статьи 12 Закона "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Шардаринского района РЕШИЛ:
1. Исключить из учетных данных населенный пункт Қалғансыр сельского округа Жаушықұм Шардаринского района.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Шардаринского района и решения Шардаринского районного маслихата возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее совместное постановление акимата Шардаринского района и решение Шардаринского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Карсыбаев
Председатель районного маслихата Б.Муталиев